3 Caillou Sürpriz Yumurta Açma | Kayu Sürpriz Yumurtalar Açımı | Kayu Oyuncakları

Caillou kayu çizgi filmine ait 3 adet sürpriz yumurta açıyorum bu sürpriz yumurtalar ve oyuncaklar da 3 adet caillou çizgi filmindeki en güzel sahnelere ait sticker, 3 adet şeker ve 3 adet oyuncak çıkıyor. çocukların büyük beğeni ile severek izledikleri CAILLOU’nun bu sürpriz yumurtasından bozuk para kumbarası da yapabilirsiniz. Bunu nasıl yapılacağını öğrenmek için lütfen videoyu izleyin. Videoda 3 adet Caillou sürpriz yumurtasından çıkan oyuncaklar tanıtılıyor. Diğer sürpriz yumurtalarımızdan pek de farklı değiller. Üstelik bu supriz yumurtaları daha önce hiç görmediniz youtube da ilk defa bulunduğunu düşünüyorum.

Birbirinden farklı bir çok sürpriz yumurta ve sürpriz oyuncak bulunan kutuları ve yiyecekleri araştırmaya ve sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğim. Artık sanırım bir çok firma çocuklara ait ürünlerinde oyuncak sunmaya başladı, belki satışları arttırıcı etkisi de bulunuyor. Meyve suyu şişesinde oyuncak ile jelibon paketinde oyuncak, şeker kutusunda oyuncak, sakız kutusunda oyuncak ve en sonunda bu işi başlatan kinder firması gibi çikolatalı sürpriz yumurtalar var. buldukça sizlere yeni sürpriz oyuncakları da paylaşmaya devam edeceğim. Umarım bu videomu da beğenirsiniz.

Daha fazla #sürpriz #yumurta izlemek istiyorsanız, lütfen kanalıma abone olun. Kanalda özellike, çocuklar için zararlı olabiliecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Buna çok hassas davranıyorum. Kanalda çocukların çok sevdiği masallar ve bazı örf ve adetlerimize uygun çocuk programları da bulunuyor. Yani kanalım sadece sürpriz yumurta kanalı değil aynı zamanda tüm çocuklara hitap eden çizgi filmler, pepee gibi benim televizyonum ve vefa gibi bir çok çizgi film ve oyuncak tanıtımları ile play doh oyun hamuru videolarım, edu tip yapıştırmalar, pokemon yumurtaları, şirinler yumurtaları, disney karakterlerine ait super sürpriz yumurtalar gibi bir çok video bulunmaktadır. Vakit ayırıp videoyu izlediğiniz için teşekkür ederim.

Benim “3 Caillou Sürpriz Yumurta Açıyorum| Caillou İzle – Sürpriz Yumurtalar 2014” Başlıklı videomu beğendiyseniz lütfen beğenme düğmesine tıklayın sonra da sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyorum.

Kanalımın, (http://www.youtube.com/user/gfghhjtyhtgg/videos) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

eğer caillou oyuncaklı bu sürpriz yumurta videomu beğendiyseniz diğer sürpriz yumurta videolarımıda beğeneceğinizi umuyorum. Caillou çizgi filmini izle yen tüm çocukların severek bu sürpriz yumurtaları izleyeceğini umuyorum.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
http://www.twitter.com/CizgiDunyasi13
http://www.facebook.com/CizgiDunyasi13
http://www.google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Bu Videoya benzer diğer videolarımdan bazıları;
Aşağıda Birbirinden farklı diğer Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videolarımdan bazıları bulunuyor. Onları da izleyebilirsiniz.

ÇİKOLATALI SÜPRİZ YUMURTALAR
Play Doh oyun Hamuru ile Hamburger Yapıyorum http://youtu.be/zRY6eO-XBqM

30 Tane Super Surprise Disney Mickey Mouse Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videom (Ben10, Şirinler, Hello Kitty,

2 Adet Transformers Lost Age Filmine ait Robot araba tanıtımı yapıyorum

1 RC Helikopter Uçuruyorum

6 Adet Kinder şirinler Sürpriz Yumurta Açma Videom

19 Farklı Sürpriz Yumurta açma Videom | 19 Surprise Eggs

8 Adet Sürpriz Yumurta Açma Unboxing 8 Surprise Eggs

1 Adet Timsah Yumurtası

4 Adet Algida Sürpriz Oyuncaklı Dondurma Aslan Max

Tavsiye ettiğim bazı çalma listelerim (playlists);

Süper Surprise Sürpriz Yumurtaları listesi

Meyve suyunda Sürpriz Oyuncak Sürpriz Yumurtaları

Toto Angry Birds Sürpriz yumurtaları

Oyuncak Tanıtım Oynatma Listem

Play-Doh 2014 Oynatma Listem

videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederim. Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

3 Comments

  1. Hocam merhaba bu tür yumurtaları nerden bulabilirim ?

  2. aa bunları ilk kez gördüm harikaymış! video için teşekkürler

  3. hep aynı oyuncak mı çıkıyor??

Leave a Comment