Büyük Thomas ve Arkadaşları Tren Oyuncak | Big Thomas and Friends Train Toy No1 Thomas

Büyük Tren thomas ve arkadaşları setinin dev boyutlu hareketli thomas tren oyuncağı ve maskot tosbik ile eğlenceli bir video. Tren seti videolarımın bu bölümünde çocukların severek izlediği thomas çizgi film serisinin hazine avcılığı yada hazine kolleksiyonu oyununun nasıl oynandığını gösterdiğim bölümdür. Daha önce alıp tanıtımını yaptığım ( http://youtu.be/jWjHHHEN4XU ) Tren Thomas ve Arkadaşlarının Yeni Oyuncağı | Thomas Track Master Series tren seti videosundaki tren setini buna bağlayamadım rayları tam uyuşmadı ancak ben youtube üzeründe daha önce gördüğünüz tüm thomas and friends Train setlerini alıp birleştireceğim ve çok güzel stop motion animasyonlar çekeceğim. #isFamilyFriendly

Tüm tren seven çocuk için güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak adına uğraşacağım. umarım videoyu ve Thomas ve Arkadaşları Tren setine ait bu videoyu beğenirsiniz.

Kanalımın, (http://youtube.com/gfghhjtyhtgg) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

Bir Küçük Adam – Oğlum Muhammed Emin’in Kanalı
http://youtube.com/KucukBirAdam

oyuncak tren izle videomuzu umarım beğenirsiniz. Bu video tren izle youtube araması ile tren maketleri videoları arasında tren oyuncak video ve tren oyuncakları videoları ile tren setleri ve tren oyuncak youtube videomuza ulaşmış olursunuz.

“Büyük Thomas ve Arkadaşları Tren Oyuncak | Big Thomas and Friends Train Toy No1 Thomas” Başlıklı videomu beğendiyseniz. Beğenme düğmesini tıklayın ve videomun altına yorum yaparak hem google+ hemde facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak kanalıma destek olmanızı rica ediyorum.

Kanalımda özellikle, kinder surprise, disney, zaini, Toto, Smart İçim, Topi gibi çikolatalı sürpriz yumurtalar, içinden sakız ve şekerleme, çıkartma ve figür oyuncak çıkan plastik sürpriz yumurtalar, meyve suyunda saklı sürpriz oyuncaklar, lego şehri ve lego araçlarını barındıran sürpriz paketler, uzaktan kumandalı arabalar, uçaklar, helikopterler, tren setleri, plastik hayvanlar ve çeşitli oyuncaklar ile play doh oyun hamurları ile yapılmış yiyecekler, play doh oyun setleri, şekiller ve hasbro, pixar, disney gibi dünyaca ünlü markalara ait orjinal ve kaliteli oyuncaklar tanıtıyorum. Bunlar transformers, toy story, thomas and friends, cars2 prences, ben10 angry birds oyuncakları ile caillou oyuncaklarından oluşuyor.

Devamlı Güncellenen Oyuncak Video Listemi Kaydedebilirsiniz.

En Güncel Play Doh Oyun Hamuru Video Listem

Kanalımdan Bazı Videolar da şunlardır.
Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası Videosu

Play doh Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurta

Transformers Skyhammer Robot Helikopter

Büyük Thomas ve Arkadaşları Tren Oyuncak | Big Thomas and Friends Train Toy No1 Thomas

İyi seyirler dilerim.

Sosyal Medyada bizi takip edin.

http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar