Caillou Sürpriz Yumurtalar ve Lego City Sürpriz Yumurtası Açıyorum – Lego City ve Caillou 2014

Caillou Çizgi filmine ait 2 adet sürpriz yumurta ve 1 adet lego oyuncak araba bulunduran eggo eggs sürpriz yumurtası açıyorum. İçinden çıkan oyuncakları ve stickerları tanıtıyorum. Kanalımda bazı zamanlar bir küçük adama ait videolar, stop motion animasyonları, oyuncak tanıtımları (trasnformers, lego, rc helikopter iş makineleri, kumandalı arabalar vs.) play doh oyun hamuru ile yapılan bir sürü oyunlar ve play-doh oyun setleri ile çeşitli firmalara ait birrinden farklı oyuncaklar bulunduran sürpriz yumurtaları açıyorum.

Birbirinden farklı bir çok sürpriz yumurta ve sürpriz oyuncak bulunan kutuları ve yiyecekleri araştırmaya ve sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğim. Artık sanırım bir çok firma çocuklara ait ürünlerinde oyuncak sunmaya başladı, belki satışları arttırıcı etkisi de bulunuyor. Meyve suyu şişesinde oyuncak ile jelibon paketinde oyuncak, şeker kutusunda oyuncak, sakız kutusunda oyuncak ve en sonunda bu işi başlatan kinder firması gibi çikolatalı sürpriz yumurtalar var. buldukça sizlere yeni sürpriz oyuncakları da paylaşmaya devam edeceğim. Umarım bu videomu da beğenirsiniz.

Daha fazla #sürpriz #yumurta izlemek istiyorsanız, lütfen kanalıma abone olun. Kanalda özellike, çocuklar için zararlı olabiliecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Buna çok hassas davranıyorum. Kanalda çocukların çok sevdiği masallar ve bazı örf ve adetlerimize uygun çocuk programları da bulunuyor. Yani kanalım sadece sürpriz yumurta kanalı değil aynı zamanda tüm çocuklara hitap eden çizgi filmler, pepee gibi benim televizyonum ve vefa gibi bir çok çizgi film ve oyuncak tanıtımları ile play doh oyun hamuru videolarım, edu tip yapıştırmalar, pokemon yumurtaları, şirinler yumurtaları, disney karakterlerine ait super sürpriz yumurtalar gibi bir çok video bulunmaktadır. Vakit ayırıp videoyu izlediğiniz için teşekkür ederim.

“2 Caillou Sürpriz Yumurta ve Lego City Sürpriz Yumurta Açıyorum – Lego City ve Caillou 2014” Başlıklı videomu beğendiyseniz lütfen beğenme düğmesine tıklayın sonra da sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyorum.
Kanalımın, (http://www.youtube.com/user/gfghhjtyhtgg/videos) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

eğer caillou oyuncaklı bu sürpriz yumurta videomu beğendiyseniz diğer sürpriz yumurta videolarımıda beğeneceğinizi umuyorum. Caillou çizgi filmini izle yen tüm çocukların severek bu sürpriz yumurtaları izleyeceğini umuyorum.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
http://www.twitter.com/CizgiDunyasi13
http://www.facebook.com/CizgiDunyasi13
http://www.google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Bu Videoya benzer diğer videolarımdan bazıları;
Aşağıda Birbirinden farklı diğer Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videolarımdan bazıları bulunuyor. Onları da izleyebilirsiniz.

İlk Yaptığım Lego City Videom

ÇİKOLATALI SÜPRİZ YUMURTALAR
Play Doh oyun Hamuru ile Hamburger Yapıyorum http://youtu.be/zRY6eO-XBqM

30 Tane Super Surprise Disney Mickey Mouse Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videom (Ben10, Şirinler, Hello Kitty,

2 Adet Transformers Lost Age Filmine ait Robot araba tanıtımı yapıyorum

1 RC Helikopter Uçuruyorum

6 Adet Kinder şirinler Sürpriz Yumurta Açma Videom

19 Farklı Sürpriz Yumurta açma Videom | 19 Surprise Eggs

8 Adet Sürpriz Yumurta Açma Unboxing 8 Surprise Eggs

1 Adet Timsah Yumurtası

4 Adet Algida Sürpriz Oyuncaklı Dondurma Aslan Max

3 Adet Caillou Sürpriz Yumurta Açma Videom

Tavsiye ettiğim bazı çalma listelerim (playlists);

Süper Surprise Sürpriz Yumurtaları listesi

Meyve suyunda Sürpriz Oyuncak Sürpriz Yumurtaları

Toto Angry Birds Sürpriz yumurtaları

Oyuncak Tanıtım Oynatma Listem

Play-Doh 2014 Oynatma Listem

Caillou, Kayu, Kaillou lego city lego city araba yapma
videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederim. Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

Leave a Comment