Dairesel Haraket Eden Oyuncak Tren Seti | Circle Railway Train PlaySet Thomas and Friends

Thomas & Friends Oyuncak Tren Setlerinden farklı olan bu Train Playset oyuncak tren meraklısı çocuklr için gerçekten çok farklı bir oyuncaktır. Hem dairesel hemde düz yolda hareket eden tren engelle karşılaşınca geri geri hareket edebiliyor. Tam 4 farklı oyun şekline sahip bu hareketl ive müzikli oyuncak tren yolu seti gerçkten çok eğlenceli bir oyuncaktır.

Çocuklar için isFamilyFriendly içerik olarak kabul edilen Aile dostu İçeriklere örnek olan kanalım Sürpriz yumurta ve Oyuncak TV çocuklar için gerçektende yararlı bir çok içerik bulundurmaktadır. Örnek olarak bu videodaki oyuncak Tren yolu tren oyuncak seti youtube üzerinden daha önce hiç yayınlanmamış bir oyuncaktır. Oyuncak Tren izlemek isteyen veya Thomas ve Arkadaşları Train Railways set izle mek isteyen çocuk ve yetişkinler için gerçekten çok eğlenceli bir oyuncak tren tanıtıyorum.

Bu tren yolu Train Railways thomas & Friends çizgi filmine ait bir adet çizgi film VCD si hediye ediyordu. Tren setini 25TL’ye satın aldım. Fiyatına göre gerçekten çok harika işler başaran bu thomas ve arkadaşları train playset çok ucuz kalıyor. Track master train play set lere örnek olan bu oyuncak tren thomas ve arkadaşları track master rail ways serisine alternetif olabilir.

Kanalımın, (http://youtube.com/gfghhjtyhtgg) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

Bir Küçük Adam – Oğlum Muhammed Emin’in Kanalı
http://youtube.com/KucukBirAdam

Benim “Dairesel Haraket Eden Oyuncak Tren Seti | Circle Railway Train PlaySet Thomas and Friends” Başlıklı videomu beğendiyseniz. Beğenme düğmesini tıklayın ve videomun altına yorum yaparak hem google+ hemde facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak kanalıma destek olmanızı rica ediyorum.

İyi seyirler dilerim.

Sosyal Medyada bizi takip edin.

http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Devamlı Güncellenen Oyuncak Video Listemi Kaydedebilirsiniz.

En Güncel Play Doh Oyun Hamuru Video Listem

Kanalımdan Bazı Videolar da şunlardır.
Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası Videosu

Play doh Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurta

Transformers Skyhammer Robot Helikopter
http://youtu.be/wYwojZkZxhY Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

2 Comments

  1. onun aynısı bendede var ve onu çok seviyorum

Leave a Comment