Hazine Avcısı Tren Seti Oyuncak – Thomas and Friends Collectible Railway

Thomas and Friends serisinin Collectible Railways oyuncağını tanıtıyorum. Thomas ve Arkadaşları serisinin bu hazine avcısı oyuncak tren seti youtube yüklediğim 3’üncü videodur. Tren seti videolarımın bu bölümünde çocukların severek izlediği thomas çizgi film serisinin hazine avcılığı yada hazine kolleksiyonu oyununun nasıl oynandığını gösterdiğim bölümdür. Daha önce alıp tanıtımını yaptığım ( http://youtu.be/jWjHHHEN4XU ) Tren Thomas ve Arkadaşlarının Yeni Oyuncağı | Thomas Track Master Series tren seti videosundaki tren setini buna bağlayamadım rayları tam uyuşmadı ancak ben youtube üzeründe daha önce gördüğünüz tüm thomas and friends Train setlerini alıp birleştireceğim ve çok güzel stop motion animasyonlar çekeceğim. #isFamilyFriendly

Tüm tren seven çocuk için güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak adına uğraşacağım. umarım videoyu ve Thomas ve Arkadaşları Tren setine ait bu videoyu beğenirsiniz.

Kanalımın, (http://youtube.com/gfghhjtyhtgg) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

Bir Küçük Adam – Oğlum Muhammed Emin’in Kanalı
http://youtube.com/KucukBirAdam

15.02.2015 tarihinde yayına girecek olan Thomas ve Arkadaşları tren set tanıtımına da başlayacağım bu sayede çocukların en sevdiği kahramanlara ait en güzel oyuncakları ve sürpriz yumurtaları tanıtmaya devam edeceğim.

“Hazine Avcısı Oyunu Tren Seti Oyuncak – Thomas and Friends Collectible Railway” Başlıklı videomu beğendiyseniz. Beğenme düğmesini tıklayın ve videomun altına yorum yaparak hem google+ hemde facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak kanalıma destek olmanızı rica ediyorum.

İyi seyirler dilerim.

Sosyal Medyada bizi takip edin.

http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Devamlı Güncellenen Oyuncak Video Listemi Kaydedebilirsiniz.

En Güncel Play Doh Oyun Hamuru Video Listem

Kanalımdan Bazı Videolar da şunlardır.
Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası Videosu

Play doh Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurta

Transformers Skyhammer Robot Helikopter
http://youtu.be/wYwojZkZxhY Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

5 Comments

  1. Oyuncak Thomas Tren Seti by +Sürpriz Yumurta ve Oyuncak TV 

  2. video ve oyuncak tren seti harikaymış:)

  3. Bu thomas trenlerinden daha fazla çekmen gerekiyor diye düşünüyorum. 

Leave a Comment