Oyuncak Kepçe Kinder Minyonlar Sürpriz Yumurta Açma Oyunu – Oyuncak Traktörlü Yumurta Açma #2

Kinder surprise sürpriz yumurta serisinin sevilen çizgi film karakteri olan Minions minionlar yumurtalarını oyuncak kepçe ile açma oyunu oynadım. Ufak seslendirme ve sürpriz yumurtalardan minion oyuncak figür koleksiyonumu geenişletmek istedim. Kanalıma abone olabilirsiniz: http://goo.gl/JbWiWP

Minions minyonlar ilk defa despicable me isimli çizgi film ile ekran karşısına geçti ve çocuklar bu çizgi filmde Sürekli Muz yani banana deyip muz peşinde koşan bu minik yaratıkları çok sevdi. Şuan piyasada despicable me çizgi filmine ait oyuncakların büyük bölümü minyonlara ait minyon oyuncaklarıdır. Kinder surprise sürpriz yumurta firmasıda çocukları düşünerek minik figürler içeren bu minyonlar kinder surprise sürpriz yumurta serisini çıkardı. Videomda 6 kinder surprise sürpriz yumurta açmaya çalıştım.

Bu videomda http://youtube.com/watch?v=x17ykwp4JGk&list=PLX-h8RKmqckwFaetv2H32rpelBQStywO0 bir adet oyuncak Traktör benzeri oyuncak kepçe süren minyon arkadşalarına yardım ve minyonları sürpriz yumurtadan kurtarmak için römork ile ekrana taşıyor oyuncak kepçe nin en üstünde kral minyon bulunuyor. oda diğer minyonları ve minyon oyuncaklarını bir araya getirmeye çalışıyor. Arada açtığım sürpriz yumurtalar için ufak seslendirmelerde yaptım.

Daha önce kanalımda “15 Kinder Surprise Sürpriz Yumurta Açma | Oyuncak Traktör ve Sürpriz Yumurta Çöp Temizliği izle” başlığı ile bir adet oyuncak traktör lü Madagascar penguenleri serisine ait yumurtaları açma oyunu yapmıştım izlemek için yıklayın.

Elma Şekeri TV kanalı ziyaret edip abone olursanız çok memnun olurum. http://goo.gl/OTOZCk

Kanalımda çocuklar için eğitici, eğlendirici çeşitli oyuncaklar, sürpriz yumurtalar ve play doh oyun hamurları ile videolar yayınladığım bir kanaldır. Ben bir çocuk babasıyım. Oğlum’unda kendine ait bir çocuk kanalı bulunmaktadır. Bir Küçük Adam: http://goo.gl/1RadEF adresini tıklayarak ona ulaşabilirsiniz. Kanalımda bulunan içeriklerden bazıları şöyledir;

ÇİKOLATALI SÜPRİZ YUMURTALAR

30 Tane Super Surprise Disney Mickey Mouse Sürpriz Yumurta ve Oyuncak Tanıtım Videom (Ben10, Şirinler, Hello Kitty,

6 Adet Kinder şirinler Sürpriz Yumurta Açma Videom

19 Farklı Sürpriz Yumurta açma Videom | 19 Surprise Eggs

8 Adet Sürpriz Yumurta Açma Unboxing 8 Surprise Eggs

1 Adet Timsah Yumurtası

4 Adet Algida Sürpriz Oyuncaklı Dondurma Aslan Max

3 Adet Caillou Sürpriz Yumurta Açma Videom

2 Adet Caillou ve 1 Adet Eggo Toys Sürpriz Yumurta Açıyorum

Meraklısı için Minyonlar çizgi filmi hakkında detaylı bilgiyi bu adresten bulabilirsiniz. (İngilizce)
http://en.wikipedia.org/wiki/Minions_(film)

Sosyal Medyada bizi takip edin.
http://youtube.com/c/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurtatv.com
http://twitter.com/SurprizOyuncak
http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://www.instagram.com/SurprizYumurtaTV
http://plus.google.com/+SurprizYumurtaTV

Benzer Videolar