Tren Thomas Die Cast METAL Oyuncak Tren Seti | Train Thomas & Friends Collectible Railway

Train Thomas ve arkadaşlarının yeni tren seti oyuncağı bu oyuncakta 14. tren olan Charli’nin maden ocağı macerası bulunuyor. Thomas & Friends Collectible Railway play set ile çocuklar kendi tren yollarını yapıp, set içinden çıkan aparatlar yardımı ile bu oyuncak setini eğlenceli vakitler geçirebiliyorlar. Bu sebeple bu oyuncak tren seti ve thomas train play set yardımı ile eğlenceli vakitler is Family friednly vakit geçirebilirler.

Tüm tren seven çocuk için güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak adına uğraşacağım. umarım videoyu ve Thomas ve Arkadaşları Tren setine ait bu videoyu beğenirsiniz.

Kanalımın, (http://youtube.com/gfghhjtyhtgg) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

Bir Küçük Adam – Oğlum Muhammed Emin’in Kanalı
http://youtube.com/KucukBirAdam

oyuncak tren izle videomuzu umarım beğenirsiniz. Bu video tren izle youtube araması ile tren maketleri videoları arasında tren oyuncak video ve tren oyuncakları videoları ile tren setleri ve tren oyuncak youtube videomuza ulaşmış olursunuz. Tren oyuncakları ve oyuncak tren videoları izle, oyuncak tren seti, tren seti, tren seti oyuncak, tren seti ve tren seti oyuncak union express gibi aramalar ile gelenlerde kanalımızda bulunan tren seti oyuncakları, tren thomas, tren thomas izlemek tren thomas oyuncakları tren thomas videoları tren video, tren video izle, tren video oyuncak, tren video tren videoları mızı izlemiş olur.

15.02.2015 tarihinde yayına girecek olan Thomas ve Arkadaşları tren set tanıtımına da başlayacağım bu sayede çocukların en sevdiği kahramanlara ait en güzel oyuncakları ve sürpriz yumurtaları tanıtmaya devam edeceğim.

Benim “Tren Thomas Die Cast METAL Oyuncak Tren Seti | Train Thomas & Friends Collectible Railway” Başlıklı videomu beğendiyseniz. Beğenme düğmesini tıklayın ve videomun altına yorum yaparak hem google+ hemde facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak kanalıma destek olmanızı rica ediyorum.

İyi seyirler dilerim.

Sosyal Medyada bizi takip edin.

http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Devamlı Güncellenen Oyuncak Video Listemi Kaydedebilirsiniz.

En Güncel Play Doh Oyun Hamuru Video Listem

Kanalımdan Bazı Videolar da şunlardır.
Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası Videosu

Play doh Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurta

Transformers Skyhammer Robot Helikopter
http://youtu.be/wYwojZkZxhY Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

4 Comments

  1. they have a similarity to the take n play series

Leave a Comment