Tren Thomas ve Arkadaşlarının Yeni Oyuncağı | Thomas Track Master Series

Tren Thomas & Friends çizgi filmindeki trenlere ait çıkarılan raylı ve pilli oyun setinin ilkini açmış bulunmaktayım. Bu set ile Thomas ve Arkadaşlarının maceralarını kanalımda da yaşatmaya çalışacağım. Tren seti videolarımın ikincisi olan bu video da bir adet thomas treni 1 adet su dolum istasyonu ve 10-12 adet raydan oluşuyor. Bu set diğer bütün track master serileri ile birleştirilebiliyor. Bu sebeple ben de haftada bir defa seriye ait ürünleri alacağım ve sizlere göstereceğim. Tüm tren seven çocuk için güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak adına uğraşacağım. umarım videoyu ve Thomas ve Arkadaşları Tren setine ait bu videoyu beğenirsiniz.

Kanalımın, (http://youtube.com/gfghhjtyhtgg) Sürpriz yumurtalardan çıkan sürpriz oyuncak ve figürlerin koleksiyonunu yapanlar için önemli bir kanal olduğuna inanıyorum. Kanalımın büyüyebilmesi için abone olarak desteklemenizi rica ediyorum. Eğer abone olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

http://goo.gl/JbWiWP

Bir Küçük Adam – Oğlum Muhammed Emin’in Kanalı
http://youtube.com/KucukBirAdam

15.02.2015 tarihinde yayına girecek olan Thomas ve Arkadaşları tren set tanıtımına da başlayacağım bu sayede çocukların en sevdiği kahramanlara ait en güzel oyuncakları ve sürpriz yumurtaları tanıtmaya devam edeceğim.

“19 Parça Pilli Tren Seti – 14 Ray+4 Vagon+1 Lokomotif | Train Set For Kids – Oyuncak” Başlıklı videomu beğendiyseniz. Beğenme düğmesini tıklayın ve videomun altına yorum yaparak hem google+ hemde facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak kanalıma destek olmanızı rica ediyorum.

Kanalımda özellikle, kinder surprise, disney, zaini, Toto, Smart İçim, Topi gibi çikolatalı sürpriz yumurtalar, içinden sakız ve şekerleme, çıkartma ve figür oyuncak çıkan plastik sürpriz yumurtalar, meyve suyunda saklı sürpriz oyuncaklar, lego şehri ve lego araçlarını barındıran sürpriz paketler, uzaktan kumandalı arabalar, uçaklar, helikopterler, tren setleri, plastik hayvanlar ve çeşitli oyuncaklar ile play doh oyun hamurları ile yapılmış yiyecekler, play doh oyun setleri, şekiller ve hasbro, pixar, disney gibi dünyaca ünlü markalara ait orjinal ve kaliteli oyuncaklar tanıtıyorum. Bunlar transformers, toy story, thomas and friends, cars2 prences, ben10 angry birds oyuncakları ile caillou oyuncaklarından oluşuyor.

İyi seyirler dilerim.

Sosyal Medyada bizi takip edin.

http://facebook.com/SurprizYumurtaTV
http://surprizyumurta.blogspot.com.tr
http://google.com/+CizgidunyasiNetTurkiye

Devamlı Güncellenen Oyuncak Video Listemi Kaydedebilirsiniz.

En Güncel Play Doh Oyun Hamuru Video Listem

Kanalımdan Bazı Videolar da şunlardır.
Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası Videosu

Play doh Oyun Hamurundan Sürpriz Yumurta

Transformers Skyhammer Robot Helikopter
http://youtu.be/wYwojZkZxhY Elma Şekeri TV Kanalına abone olmak için Tıklayın : http://goo.gl/OTOZCk

source

Benzer Videolar

One Comment

Leave a Comment